Svačinový box velký - růžový/oranžový

Nejoblíbenější krabička na svačinu s variabilním vnitřním uspořádáním po děti i dospělé

Výrobce b.box
výrobce b.box
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

550 Kč
454,55 Kč BEZ DPH

Krabička na svačinu, oběd nebo celodenní výlet, do které se vejde úplně všechno! Děti si během dne rády vybírají z dobrot, které jim připravíte. A tak b.box navrhl variabilní lunchbox, do kterého zabalíte nespočet různých druhů svačinek.

 

Najdete zde oddělení pro půl krajíce chleba nebo sendvič, pod pohyblivým sendvičovým víčkem je ukrytý chladivý polštářek, který udrží tuto dobrotu déle čerstvou. Pokud pohyblivé víčko odstraníte, máte rázem dostatečně velký prostor pro těstoviny nebo salát. Naprosto jedinečné zpracování víčka krabičky s flexibilním silikonovým těsněním umožní vložit do krabičky celé jablko! Silikonové těsnění pak umožní skladovat v menších odděleních ovoce nebo jogurt (nikoli tekutiny). Jedna z vnitřních "přepážek" má vyjímatelný posuvný rozdělovač, se kterým si tento svačinový box přestavíte podle svých chutí a potřeb. Do krabičky se vejde i wrap nebo banán. 

 

Jednoduché otevírání umožní dětem samostatně se obsloužit. Silikonová rukojeť usnadní přenášení a můžete mít tak svůj box stále při ruce.

 

  • Vhodné pro děti od 3 let
  • Flexibilní víčko pro uložení celého jablka
  • Vyjímatelná posuvná přepážka
  • Jednoduché otevírání
  • 4-5 samostatných přihrádek
  • Silikonová rukojeť pro snadné přenášení
  • Velká přihrádka s chladivým polštářkem

 

Ke svačinovému boxu je možné dokoupit následující náhradní díly

náhradní krabička

náhradní víčko s klipem (bez silikonového těsnění)

náhradní silikonové těsnění

náhradní rukojeť

náhradní rozdělovač

náhradní chladivé polštářky

náhradní sendvičové víčko

 

Materiál: krabička, víčko, rozdělovač, sendvičové víčko - PP (polypropylen), těsnění a rukojeť - silikon, chladivý polštářek - netoxický potravinářský gel a EVA

Vyrobeno bez BPS, PVC, BPA a ftalátů

Rozměry: 25,7 x 21,5 x 7,3 cm

Váha: 470 g

Objem: 2 litry

 

Údržba: Produkty před prvním a každým dalším použitím rozdělte na jednotlivé komponenty a umyjte v teplé vodě s jemným přípravkem na mytí nádobí. Pečlivě opláchněte a osušte. Nepoužívejte abrazivní prostředky na mytí nádobí, drátěnky nebo jiné hrubé prostředky, které mohou produkt poškrábat. Doporučujeme mýt v ruce jemným prostředkem na nádobí. Lze mýt pouze v ruce, nedoporučujeme mýt v myčce nádobí.

UPOZORNĚNÍ: Nepoužívejte pro potraviny teplejší než 45 stupňů. Není určeno pro tekutiny. Neponechávejte dítě bez dozoru dospělé osoby. Při ohřevu v mikrovlnné troubě musí být víčko otevřeno. Vždy zkontrolujte teplotu pokrmu před podáním dítěti. Některé potraviny mohou způsobit zabarvení produktu. Toto nemá vliv na funkčnost a není důvodem k reklamaci. Před každým použitím zkontrolujte, zda jsou všechny části produktu v pořádku a při známkách opotřebení nedávejte dítěti. Nepatří do trouby nebo mrazničky (vyjma chladivého sáčku). Chladivý sáček není hračka nebo kousátko. Nenechte dítě vkládat do úst nebo kousat.

 

Informace jak pečovat o produkty b.box 

Tipy "5x co NEdělat se svým svačinovým boxem" naleznete na našem blogu. 

Barva: oranžová, růžová

Materiál: polypropylen (PP), silikon

Velikost: velká

Věk: od 3 let

Dvě maminky na cestách, spousta dětí a chuť vymyslet a realizovat něco nového - tak vznikla australská značka b.box!

Drobné vylepšení produktů, které jako rodiče i děti používáme každý den, vám zpříjemní život. Veselé barvy, lehké odolné materiály a nápadité provedení budou na b.box milovat vaše děti. 

“JÁ SÁM” už nebude věta, která bude ve výsledku znamenat úklid celé kuchyně. Produkty značky b.box podporují samostatnost dětí a umožní i malým ještě nemotorným ručičkám dopravit sousto na vidličce až do pusinky.

Většina produktů značky b.box je patentově chráněna.

Sledujte b.box na Instagram, Facebook nebo na TikTok a neunikne vám žádná novinka od této značky.


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 17 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz


Související produkty