Termoska na pití s brčkem 500 ml - růžová/oranžová

Slovo "cool" a "hot" má s termoskou od b.box nový význam 

Výrobce b.box
výrobce b.box
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

790 Kč
652,89 Kč BEZ DPH

Udržujte své děti hydratované stylově a s lehkostí s inovativní termoskou na pití! Termosku z nerezové oceli značky b.box oceníte po celý rok ať už jste na výletě, ve škole, na cestách či při sportu. 

 

Dvouplášťová termoska udrží tekutiny studené až 15 hodin a teplé až 8 hodin. Víčko termosky se po zmáčknutí tlačítka lehce otevře a podporuje samostatnost dětí. Víčko má držátko pro snadné nošení nebo zavěšení na batoh, kočárek apod. Silikonové brčko je flexibilní a měkké a umožňuje volný tok tekutiny. Vnitřní brčko termosky je kolmé ke dnu, termoska je tedy určena pro pití ve svislé poloze. Víčko termosky je vytvořeno tak, aby voda z termosky samovolně nevytékala. Nicméně termoska není výrobcem deklarována jako netekoucí. 

 

Termoska je dostupná v několika moderních barvách a i v menší velikosti 350 ml. K termosce můžete dokoupit náhradní savičky a náhradní brčka.

 

  • Vhodné pro děti od 3 let a dospělé
  • Izolační dvoustěnná nerezová ocel
  • Měkké silikonové brčko
  • Praktické držátko
  • Vhodná velikost do postranní kapsy školních batohů
  • Široký plnící otvor
  • Udrží tekutiny studené až 15 hodin a teplé až 8 hodin
  • Jednoduché rozložení na jednotlivé díly usnadní mytí
  • Možné mýt v horním koši myčky

 

Materiál: lahev termosky - nerezová ocel; víčko a vnější dno termosky - PP; savička/brčko - silikon; brčko uvnitř termosky - PP

Neobsahuje BPA, BPS, ftaláty ani PVC 

Rozměry: 23,6 x 7,8 x 8 cm

Objem: 500 ml

Váha: 322 g

 

Údržba: Produkty před prvním i po každém použití rozdělte na jednotlivé komponenty a umyjte ve vodě s přípravkem na mytí nádobí. Pečlivě opláchněte a osušte. Doporučujeme mýt v ruce jemným prostředkem na nádobí. Pro čištění brčka doporučujeme použít Sadu kartáčků na čištění. Lze mýt v horním koši myčky. Brčka měňte dle potřeby, silikonové brčko doporučujeme měnit alespoň 1x za 3-6 měsíců nebo dle potřeby dříve.

UPOZORNĚNÍ: Nepoužívejte s kyselými tekutinami, může dojít ke korozi. Některé tekutiny mohou způsobit zabarvení produktu. Toto nemá vliv na funkčnost produktu a není důvodem k reklamaci. Do termosky nepatří z bezpečnostních důvodů vařící/horké a perlivé nápoje. Vždy zkontrolujte teplotu nápoje před podáním dítěti! Nepoužívejte brčka na džusy s dužinou nebo na instantní kojenecká mléka. Neponechávejte na přímém slunci nebo u zdroje tepla. Nepatří do mrazničky ani mikrovlnné trouby.

 

Informace jak pečovat o produkty b.box 

 

Více o Termosce s brčkem si můžete přečíst na našem blogu 

Barva: oranžová, růžová

Materiál: TPE (termoplastický elastomer), nerezová ocel, polypropylen (PP), silikon

Velikost: velká

Věk: od 12 měsíců, od 18 měsíců, od 3 let

Dvě maminky na cestách, spousta dětí a chuť vymyslet a realizovat něco nového - tak vznikla australská značka b.box!

Drobné vylepšení produktů, které jako rodiče i děti používáme každý den, vám zpříjemní život. Veselé barvy, lehké odolné materiály a nápadité provedení budou na b.box milovat vaše děti. 

“JÁ SÁM” už nebude věta, která bude ve výsledku znamenat úklid celé kuchyně. Produkty značky b.box podporují samostatnost dětí a umožní i malým ještě nemotorným ručičkám dopravit sousto na vidličce až do pusinky.

Většina produktů značky b.box je patentově chráněna.


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 18 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz