Svačinový box střední - graphite

Oblíbená krabička na svačinu s vychytaným vnitřním uspořádáním po děti i dospělé v moderních barvách!

Výrobce b.box
výrobce b.box
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

460 Kč
380,17 Kč BEZ DPH

Všechny věci, které milujete na velkém svačinovém boxu od b.box najdete i v menší verzi! Krabička na svačinu, do které se vejde úplně všechno. 

 

Oblíbená australská značka navrhla variabilní lunchbox, do kterého zabalíte nespočet různých druhů svačinek nebo celý oběd. Najdete zde oddělení pro ovoce, zeleninu nebo na čtvrtky nakrájený toast. Naprosto jedinečné zpracování víčka krabičky s flexibilním silikonovým těsněním umožní vložit do krabičky celé jablko!

 

Silikonové těsnění pak dovolí skladovat v menších odděleních jogurt nebo dip (nikoli tekutiny). Jedna z vnitřních "přepážek" je vyjímatelná a nastavitelná, takže si tento svačinový box přestavíte podle svých chutí a potřeb. Do krabičky se vejde například i wrap nebo banán. Je jen na vás, co dítěti nebo sobě do tohoto svačinového boxu zabalíte. Jednoduché otevírání umožní dětem samostatně se obsloužit.

 

  • Vhodné pro děti od 3 let
  • Flexibilní víčko pro uložení celého jablka
  • Vyjímatelná posuvná přepážka
  • Jednoduché otevírání
  • 3-4 samostatné přihrádky
  • Silikonová rukojeť pro snadné přenášení

 

Ke svačinovému boxu je možné dokoupit následující náhradní díly:

náhradní krabička

náhradní víčko s klipem (bez silikonového těsnění)

náhradní silikonové těsnění

náhradní rukojeť

náhradní rozdělovač

 

 

Materiál: krabička, víčko, rozdělovač - PP (polypropylen), těsnění a rukojeť - silikon

Vyrobeno bez BPS, PVC, BPA a ftalátů

Rozměry: 21 x 17 x 6,7 cm

Objem: 1 litr

Váha: 320 g

 

Údržba: Produkty před prvním a každým dalším použitím rozdělte na jednotlivé komponenty a umyjte v teplé vodě s jemným přípravkem na mytí nádobí. Pečlivě opláchněte a osušte. Nepoužívejte abrazivní prostředky na mytí nádobí, drátěnky nebo jiné hrubé prostředky, které mohou produkt poškrábat. Doporučujeme mýt v ruce jemným prostředkem na nádobí. Pro zachování těsnící funkce a barevnosti nedoporučujeme mýt v myčce nádobí.

UPOZORNĚNÍ: Nepoužívejte pro potraviny teplejší než 45 stupňů. Není určeno pro tekutiny. Neponechávejte dítě bez dozoru dospělé osoby. Při ohřevu v mikrovlnné troubě musí být víčko otevřeno. Vždy zkontrolujte teplotu pokrmu před podáním dítěti. Některé potraviny mohou způsobit zabarvení produktu. Toto nemá vliv na funkčnost a není důvodem k reklamaci. Před každým použitím zkontrolujte, zda jsou všechny části produktu v pořádku a při známkách opotřebení nedávejte dítěti. Nepatří do trouby nebo mrazničky.

 

Informace jak pečovat o produkty b.box 

Tipy "5x co NEdělat se svým svačinovým boxem" naleznete na našem blogu. 

Podívejte se, jak tuto svačinovou krabičku testovali opravdové děti a maminky a přečtěte si jejich názory v našem blogu.

Barva: šedá

Materiál: polypropylen (PP), silikon

Velikost: střední

Věk: od 3 let

Dvě maminky na cestách, spousta dětí a chuť vymyslet a realizovat něco nového - tak vznikla australská značka b.box!

Drobné vylepšení produktů, které jako rodiče i děti používáme každý den, vám zpříjemní život. Veselé barvy, lehké odolné materiály a nápadité provedení budou na b.box milovat vaše děti. 

“JÁ SÁM” už nebude věta, která bude ve výsledku znamenat úklid celé kuchyně. Produkty značky b.box podporují samostatnost dětí a umožní i malým ještě nemotorným ručičkám dopravit sousto na vidličce až do pusinky.

Většina produktů značky b.box je patentově chráněna.

Sledujte b.box na Instagram, Facebook nebo na TikTok a neunikne vám žádná novinka od této značky.


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 17 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz


Související produkty