Jak pečovat o hračky My Teddy


Milé děti, 
až ze severské země Dánsko, kde, představte si, mají opravdovou královnu, k nám přicestovaly hračky My Teddy. Některým z vás už dělají společníky a my víme, že se jim u vás daří dobře. Spí s vámi v postýlce, cestují s vámi do světa blízkého i dalekého, pomáhají vám při malých bolístkách a dívají se na vás velkýma očima. Aby vás na cestě dětstvím provázely naše hračky co nejdéle, připravili jsme si pro vaše rodiče krátký návod, jak se o ty chundelaté okaté hebké kamarády starat. 
Mějte se hezky a pozdravujte doma!
Vaše mimmo
 

Milí dospělí,

děkujeme, že jste pro své děti zvolili hračky od značky My Teddy. Ihned po příchodu domů nebo ještě před obdarováním dítěte vyndejte hračky z plastového sáčku či krabičky a odstraňte všechny cedulky, plastové háčky a jiné drobné plasty. Pak teprve může dostat hračku do ruky miminko nebo batole. Všechny odstraněné části včetně obalu dejte do tříděného odpadu nebo jej uschovejte tak, aby se k nim nedostaly děti. Je to pro jejich bezpečnost. Těch dětí.

Udržet dětské hračky v čistotě je důležité, obzvláště v dnešní době. A protože jsme také mámy tak víme, že takové hračky se často ušpiní. Jak tedy vyčistit plyšáky My Teddy, aby mohly být stále v blízkosti vašich dětí?

Všechny plyšáčky, usínáčky a muchláčky lze vyprat v pračce na 30 stupňů. Používejte jemný prací prostředek, raději dvakrát vypláchněte. Miminko cítí raději vůni maminky než pracího prostředku či aviváže :-). Ždímejte při velmi nízkých otáčkách nebo vůbec, nechte vykapat a dokonale vysušit. Pokud bude potřeba, můžete hračce načechrat kožíšek studeným vzduchem v sušičce - ale jen krátce!

Silikonová kousátka s plyšovou hlavičkou lze též vyprat v pračce na 30 stupňů, před vypráním vložte do sáčku určeného k praní jemného prádla. Neždímat.

Silikonová kousátka umyjte v teplé vodě s trochou prostředku na nádobí. Opět dobře opláchněte a osušte.

Silikonové korálky a klipy na dudlík jsou z antibakteriáloního materiálu. Myjte je pouze v ruce, nevyvářejte.

 

A pro pořádek ještě dodáváme, že žádná z hraček My Teddy nemá ráda myčku, mikrovnku, kuchyňskou troubu a jakýkoli sterilizátor. Tak je tam prosím nedávejte.

Děkujeme.