Jak pečovat o tašky PacaPod


Naše milé zákaznice, milí zákazníci,

v tomto textu najdete informace, jak pečovat o vaší přebalovací tašku, aby vám sloužila co nejdéle a byla dlouho krásná. 

A pokud se rozhodujete, jakou přebalovací tašku si koupit, máme pro vás pár tipů, kterými se můžete při výběru řídit:

 • zvažte, kdo bude přebalovací tašku nosit. Pokud jste nízké postavy, vyberte si lehkou menší tašku. Máte problémy se zády? Pořiďte si přebalovací baťoh. Máte ráda elegantní tašky a občas potřebujete volné ruce? Máme tašky, které jedním tahem přeměníte v batůžek.
 • kolik máte dětí? Maminka jedináčka nebo dětí narozených s větším časovým odstupem zpravidla nepotřebuje velikou tašku. Pokud jste máma skoro-dvojčat, zvolte větší tašku, kam se vejdou věci pro miminko i batole.
 • celokožené tašky jsou většinou těžší než tašky z eko kůže a textilu. Ale kožená kabelka je kožená kabelka :-)
 • jste spíše sportovní typ nebo elegantní? Vyberte si podle vašeho zaměření, i kočárek vybíráte buď do terénu nebo do města (obojí lze těžko), stejné je to s přebalovací taškou. Ta vám ale zůstane i po té, co kočárek vyměníte za golfky nebo jej už nebude dítě potřebovat vůbec.
 • a z předchozího bodu tedy plyne: vyberete si takovou barvu, kterou máte ráda a která se vám líbí. Nemusíte nutně ladit barvu k barvě kočárku. I kabelka v barvě z opačného konce barevného spektra než je potah rukojeti nebo kočárku bude vypadat pěkně a luxusně.
 • taška by vám měla padnout do oka, protože s kabelkou pro maminky strávíte mnoho času a můžete ji využít i po té, co dítě odroste plínkám - na cvičení, do kina, do kavárny, na cesty... Do většiny našich tašek se vejde i notebook.
 • vyjímatelný termoobal můžete po dobu, kdy kojíte své miminko nechat doma. Nebo si do termoobalu můžete připravit svačinku pro sebe či starší dítě. Nezapomeňte, že termoobal lze samostatně zavěsit na madlo kočárku.
 • přebalovací organizér je skvělá věc na krátké vycházky. I ten lze používat samostatně nebo jej zavěsit na madlo vedle tašky. Máte pak více místa v samotné kabelce.

A teď k oficiální části: Před použitím vybalte výrobek z plastového obalu, u nejnovějších produktů můžete tento obal vhodit do bioodpadu, ale v každém případě jej odstraňte z dosahu dětí! Tašky dodáváme složené, abychom "nevozili vzduch". Šetříme tím nejenom náklady na dopravu, ale hlavně přírodu! Odstraňte i papírové cedulky. Jakékoli přívěsky a karabinky, které jsou součástí výrobku, nejsou určeny jako hračky pro děti. Taška je určena pro rodiče, pro děti máme v našem e-shopu jiné věci :-).

Na zakoupený výrobek se vztahuje záruční doba 24 měsíců na prokazatelné výrobní a technologické vady. Tyto vady se zpravidla projeví již při krátkodobém používání výrobku. Záruka se nevztahuje na opotřebení způsobené obvyklým užíváním výrobku, na závady vzniklé v důsledku špatné údržby či ošetření výrobku, na závady vzniklé nesprávným používáním, mechanické poškození výrobku, na výrobek, který byl jakýmkoli způsobem upraven nebo opraven samotným zákazníkem. Životnost výrobku závisí na způsobu a intenzitě jeho používání, to znamená, že při intenzivním nebo nesprávném používání může být životnost výrobku kratší než záruční doba.

Chcete-li zachovat co nejlepší vzhled vaší přebalovací tašky, je třeba vzít v úvahu účel, materiálové složení a způsob ošetření.

Pokyny pro údržbu výrobku:

 • Hladké usně - výrobek zbavte nečistot vlhkým hadříkem a vysušte suchým hadříkem. Použijte vhodný krém k dočištění a impregnaci. Před použitím krému a impregnace vyzkoušejte jeho vliv na useň na málo exponovaném místě, počkejte alespoň 30 minut před použitím krému na celou kabelku. Na některých kožených výrobcích se může vlivem počasí nebo užívání objevit změny na materiálu a barvě, tyto nejsou důvodem k reklamaci. Useň není voděodolný a nepromokavý materiál. Jedná se o přírodní materiál.
 • Syntetické materiály - výrobek zbavte nečistot vlhkým hadříkem a vysušte suchým hadříkem. Můžete použít malé množství jemného tekutého pracího prostředku rozpuštěného v teplé vodě.
 • Textilní materiály a tašky potažené PVA fólií - výrobek zbavte nečistot vlhkým hadříkem nebo vhodnými prostředky na textil, které jej čistí a impregnují. Vysušte dosucha.
 • Pokud se v tašce rozlije tekutina, okamžitě ji vysušte a otřete vlhkým hadříkem.
 • Přebalovací podložku lze vyprat v pračce na program jemné prádlo, ždímat při velmi nízkých otáčkách a nechat vykapat a vyschnout.

Přebalovací tašky, termoobaly ani organizéry neperte v pračce, nebělte, neždímejte a nevystavujte přímému slunci a ohni - mohly by shořet a to by byla škoda.