Dóza na svačinu 232 ml - Lvíček

S dózičkou v designu zvířátek budou svačinky pro vaše děti skvělá zábava!

Výrobce Melii
výrobce Melii
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

179 Kč
147,93 Kč BEZ DPH

S touto roztomilou krabičkou na svačinu kanadské značky Melii s víčkem v designu zvířátek budou svačinky pro vaše děti zábavné a stylové! Díky vzduchotěsnému a nepropustnému víčku můžete jídlo v krabičce bezpečně přenášet.

 

Krabičky jsou vyrobeny z lehkého a odolného materiálu a jsou tak ideálním pomocníkem na doma, na cestách či ve škole. Design víčka s roztomilým a hravým motivem. Spodní část je navíc z průhledného materiálu a obsah krabičky je tak snadno viditelný.

 

Vhodné pro děti od 3 let.

 

  • roztomilý design zvířátek
  • vzduchotěsné, těsnící a netekoucí víčko
  • odolný a lehký materiál
  • lze mýt v horním koši myčky

 

Materiál: ABS, Silikon, PCTG

Barva: transparentní, žlutá

Materiál: ABS, PCTG, silikon

Věk: od 3 let

Kdo stojí za značkou Melii? Náhoda tomu chtěla, že se před pár lety potkaly ve škole dvě dívky, Melissa a Melissa. Obě kamarádky již tehdy snily o společném podnikání. Na to ale došlo až o několik let později, kdy už součet dětí narozených Melisse a Melisse dosáhl počtu 6.

Inspirovány svými dětmi a zkušenostmi z mateřství založily Melissa a Melissa značku Melii. Pod tímto názvem nabízí cenově dostupné, bezpečné a roztomilé produkty pro děti. "Ze zkušenosti s našimi dětmi víme, že používání zábavného nádobí a zajímavých stolovacích potřeb přiláká malé strávníky ke stolu, vydrží posedět delší dobu a navíc získají pozitivní vztah k jídlu."

Kanadská značka Melii přináší kvalitní a praktické produkty, které si užijí děti i rodiče. Zatímco rodiče ocení jemné odstíny barev, které se hodí i do jejich kuchyně, děti se budou těšit z produktů, které jsou barevné a hlavně zábavné.

 


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 17 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz