Plnitelná kapsička na příkrmy - fialová

Rozlučte se s těžko plnitelnými kapsičkami a připravte dětem čerstvé domácí jídlo na doma i na cesty.

Z barevné kolekce Peony

Výrobce b.box
výrobce b.box
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

450 Kč
371,90 Kč BEZ DPH

Oblíbená australská značka b.box má pro Vás skvělou novinku na cesty i na doma - opakovaně použitelnou kapsičku na jídlo. 

 

Opakovatelněplnitelná kapsička je ergonomicky tvarovaná pro malé ruce. I ti nejmenší ji mohou pohodlně držet, zmáčknout a intuitivně sát. Případně použijte lžičku pro první příkrmy a sami miminko bez nepořádku nakrmte. Ideální na kašovité příkrmy, zeleninové či ovocné pyré, jogurt, pudink a další dobroty. 

 

Přiložený uzávěr se neztratí a zároveň se pohodlně otáčí, takže nepřekáží při krmení a udržuje obsah čistý. Uzávěr navíc těsní a nehrozí nepořádek v taškách nebo kočárcích! 

 

  • Vhodné pro první příkrmy od 4 měsíců
  • Široký otvor pro plnění bez nepořádku
  • Vhodné do mikrovlnné trouby (pouze s otevřeným víčkem!)
  • Snadno rozložitelné pro důkladné umytí
  • Lze mýt v myčce (horní koš) a sterilizovat

 

Tip: V kombinaci s krabičkami na příkrmy bude příprava domácího jídla ještě snazší. Připravené jídlo stačí pouze ohřát, naplnit, zavřít víčko a vše je připraveno k podávání. Vždy se před podáváním příkrmu přesvědčte, že jídlo má správnou teplotu. Pokud ohříváte příkrmy v mikrovlnce, nezapomeňte příkrm před podáváním promíchat a zkusit teplotu podávaného příkrmu.

 

Materiál: kapsa - silikon a nylon, víčko a okraj - PP, uzávěr - silikon

Vyrobeno bez BPA, BPS, PVC a ftalátů

Rozměry: 11,7 x 10,2 x 7 cm

Objem: 110 ml

Váha: 85g

 

Údržba: Produkty před prvním i každým použitím rozdělte na jednotlivé komponenty a umyjte ve vodě s přípravkem na mytí nádobí. Pečlivě opláchněte a osušte. Doporučujeme mýt v ruce jemným prostředkem na nádobí. Pro vyčištění savičky a víčka doporučujeme použít Sadu kartáčků na čištění. Lze mýt v horním koši myčky nebo sterilizovat ve sterilizátoru.

UPOZORNĚNÍ: Některé pokrmy mohou způsobit zabarvení, to nemá vliv na funkčnost a není důvodem k reklamaci. Nepoužívejte chemické čisticí prostředky ani antibakteriální či abrazivní prostředky, protože by mohly silikon poškodit. Neponechávejte při používání výrobku dítě bez dozoru dospělé osoby. Vždy používejte výrobky pod dohledem dospělé osoby. Vždy se před podáváním příkrmu přesvědčte, že jídlo má správnou teplotu. Pokud ohříváte příkrmy v mikrovlnce, ponechte víčko otevřené a nezapomeňte příkrm před podáváním promíchat a zkusit teplotu podávaného příkrmu. 

 

Informace jak pečovat o produkty b.box 

Barva: fialová

Materiál: nylon, polypropylen (PP), silikon

Věk: od 12 měsíců, od 18 měsíců, od 4 měsíců, od 6 měsíců, od 9 měsíců

Dvě maminky na cestách, spousta dětí a chuť vymyslet a realizovat něco nového - tak vznikla australská značka b.box!

Drobné vylepšení produktů, které jako rodiče i děti používáme každý den, vám zpříjemní život. Veselé barvy, lehké odolné materiály a nápadité provedení budou na b.box milovat vaše děti. 

“JÁ SÁM” už nebude věta, která bude ve výsledku znamenat úklid celé kuchyně. Produkty značky b.box podporují samostatnost dětí a umožní i malým ještě nemotorným ručičkám dopravit sousto na vidličce až do pusinky.

Většina produktů značky b.box je patentově chráněna.


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 18 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz