Dětská sada na pečení

Vlastní sada na pečení pro vaše malé pekaře a pekařky vhodná na společné pečení nejen v dětské kuchyňce!

Výrobce Melii
výrobce Melii
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

489 Kč
404,13 Kč BEZ DPH

Je vaše dítě malý MasterChef? Podpořte jeho kreativitu v kuchyni 5ti dílnou sadou na pečení od značky Melii. Tato sada je skvělá pro děti, které milují vaření, i pro rodiče, kteří jsou dostatečně odvážní se svými dětmi připravovat dobroty v kuchyni.  Pokud si nebudete všímat nepořádku, dočkáte se se svými dětmi báječných společných zážitků. Nejlépe chutná to co si sami uvaříte!

Toto kuchyňské náčiní je navrženo pro malé ručičky a obsahuje malý váleček na těsto, silikonovou metličku, silikonovou obracečku a stěrku a silikonovou mašlovačku. Sada na pečení je vyrobena z potravinářského silikonu s odolným vnitřkem. 

A pokud není váš potomek ještě připraven na práci v opravdové dospělácké kuchyni, určitě užije set na pečení v dětské kuchyňce!   

 

Vhodné pro děti od 3 let.

 

  • možné mít v myčce, kromě válečku na těsto, který je nutné mýt v ruce
  • vyrobeno z potravinářského silikonu
  • obracečka, stěrka a mašlovačka jsou odolné teplotám až 230ºC

 

Materiál: metlička, váleček - silikon, nerezová ocel, PP; špachtlička, obracečka, mašlovačka - silikon, železo

Vyrobeno bez použití BPA, ftalátů, olova a PVC

Rozměry: 22 x 7 x 7 cm

Váha: 222 g

 

Údržba: Produkty před prvním i každým použitím a umyjte ve vodě s jemným přípravkem na mytí nádobí. Pečlivě opláchněte a osušte. Doporučujeme mýt v ruce jemným prostředkem na nádobí. Nepoužívejte abrazivní mycí prostředky, houbičky či drátěnky, které mohou produkt poškrábat. KROMĚ válečku na těsto lze umývat v horním koši myčky.

UPOZORNĚNÍ: Některé potraviny mohou způsobit zabarvení produktu. Toto nemá vliv na funkčnost produktu a není důvodem k reklamaci. Před každým použitím výrobek zkontrolujte a při prvních známkách poškození vyhoďte! Vždy zkontrolujte teplotu potravin před podáním dítěti! Nikdy nedávejte do mikrovlnné trouby!

 

 

Informace jak pečovat o produkty Melii

Barva: fialová, růžová, zelená, šedá

Materiál: nerezová ocel, polypropylen (PP), silikon, železo

Věk: od 3 let

Kdo stojí za značkou Melii? Náhoda tomu chtěla, že se před pár lety potkaly ve škole dvě dívky, Melissa a Melissa. Obě kamarádky již tehdy snily o společném podnikání. Na to ale došlo až o několik let později, kdy už součet dětí narozených Melisse a Melisse dosáhl počtu 6.

Inspirovány svými dětmi a zkušenostmi z mateřství založily Melissa a Melissa značku Melii. Pod tímto názvem nabízí cenově dostupné, bezpečné a roztomilé produkty pro děti. "Ze zkušenosti s našimi dětmi víme, že používání zábavného nádobí a zajímavých stolovacích potřeb přiláká malé strávníky ke stolu, vydrží posedět delší dobu a navíc získají pozitivní vztah k jídlu."

Kanadská značka Melii přináší kvalitní a praktické produkty, které si užijí děti i rodiče. Zatímco rodiče ocení jemné odstíny barev, které se hodí i do jejich kuchyně, děti se budou těšit z produktů, které jsou barevné a hlavně zábavné.

 


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 17 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz


Související produkty