Stohovací misky se silikonovými víčky - 6ks

Zábavná stohovatelná hračka a zároveň praktická sada mističek s víčky pro uchování a přenášení potravin.

Výrobce Melii
výrobce Melii
dostupnost skladem
počet kusů   KUS

499 Kč
412,40 Kč BEZ DPH

Není ironií, že bez ohledu na to, kolik hraček máte doma, vždy si vaše dítě mnohem raději hraje v kuchyňských zásuvkách a skříňkách? Kanadská značka Melii přišla se skvělým nápadem - stohovací a vkládací nádoby se silikonovým víkem, které jsou z materiálu vhodného na uložení potravin a navíc se skládají do zábavné věže

Mističky včetně víček jsou vyrobeny tak, zapadají do sebe pro kompaktní skladování, složené tedy nezaberou téměř žádné místo. Vytvořeny jsou v 6 praktických velikostech pro vaše svačinky či skladování potravin. Silná silikonová víčka se jednoduše přetáhnou přes základnu nádoby a pohodlně uzavřou. Až se vaše dítě bude příště toulat po kuchyni, tyto stohovací mističky s víčky budou určitě jeho první volbou!

 

Vhodné pro děti od 3 let.

 

  • 6 dóziček v praktických velikostech
  • stohovatelné do věže 
  • zapadají do sebe pro kompaktní skladování
  • vhodné do mikrovlnné trouby (ohřívejte vždy bez víčka a zkontrolujte teplotu před podáním dítěti!)
  • lze mýt v horním koši myčky

 

Materiál: PP, Silikon

Barva: fialová, modrá, růžová, zelená, šedá

Materiál: polypropylen (PP), silikon

Věk: od 3 let

Kdo stojí za značkou Melii? Náhoda tomu chtěla, že se před pár lety potkaly ve škole dvě dívky, Melissa a Melissa. Obě kamarádky již tehdy snily o společném podnikání. Na to ale došlo až o několik let později, kdy už součet dětí narozených Melisse a Melisse dosáhl počtu 6.

Inspirovány svými dětmi a zkušenostmi z mateřství založily Melissa a Melissa značku Melii. Pod tímto názvem nabízí cenově dostupné, bezpečné a roztomilé produkty pro děti. "Ze zkušenosti s našimi dětmi víme, že používání zábavného nádobí a zajímavých stolovacích potřeb přiláká malé strávníky ke stolu, vydrží posedět delší dobu a navíc získají pozitivní vztah k jídlu."

Kanadská značka Melii přináší kvalitní a praktické produkty, které si užijí děti i rodiče. Zatímco rodiče ocení jemné odstíny barev, které se hodí i do jejich kuchyně, děti se budou těšit z produktů, které jsou barevné a hlavně zábavné.

 


potřebujete poradit?
kontaktujte nás!
po – pá, 9 – 18 hodin
+420 724 022 777
info@mimmo.cz